Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Stary Łom – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

330 000 zł250 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Stary Łom, pow. Legnicki, gmina Chojnów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy Brzeźnik

Brzeźnik(Stary Łom + 25 km)

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Marzysz o nieruchomości, która łączy komfort mieszkania z możliwością generowania dochodu? A może szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, gdzie każdy znajdzie swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gaikowa

Sobin(Stary Łom + 24 km)

575 000 zł263 m² 4 803,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 299 m²

Sobin: nowoczesna Jaskółka 5 XL na działce 13 arów - Dom z potencjałem podziału i zysku! Szukasz nieruchomości, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem? W Sobinie koło Polkowic.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubków(Stary Łom + 11 km)

750 000 zł108,59 m² 6 906,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Do sprzedania dom, bardzo dobra lokalizacja. Lubków tylko 10 min od Bolesławca. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i bliskość centrum miasta to dodatkowe atuty niezwykle, atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wojciechów

Wojciechów(Stary Łom + 12 km)

349 990 zł300 m² 1 166,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:27 132 m²

Wojciechów, gmina zagrodno, powiat złotoryjski, dwór I park pow. 2.7132 HA Dwór w Wojciechowie został wybudowany w 1782 roku, w miejscu wcześniejszego dworu. W 1894 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Jaroszowice

Stare Jaroszowice(Stary Łom + 17 km)

730 000 zł726 m² 1 005,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w Starych Jaroszowicach k/bolesławca. Przedmiotowa nieruchomość to położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wojciechów

Wojciechów(Stary Łom + 12 km)

889 000 zł250 m² 3 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Nieruchomosci, mały domek'polecaja bardzo atrakcyjną nieruchomośc w ładnnej okolicy lubomiezrza wieś Wojciechów nieruchomosc stanowi wolnostojący obiekt mieszkalno -usługowy z duzym na ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zabobrze

Zabobrze,Bolesławiec(Stary Łom + 18 km)

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom na sprzedaż, bolesławiec. Nowa cena!cena W dół! wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym, który znajduje się w cichej, spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piotrowice

Piotrowice(Stary Łom + 25 km)

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 80 m2 na działce o powierzchni 62 ary w miejscowości Piotrowice, gm. Przemków Dom posiada: parter: - wiatrołap - kuchnia - 2 pokoje - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Kruszyn(Stary Łom + 14 km)

680 000 zł145,20 m² 4 683,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gniewomirowice

Gniewomirowice(Stary Łom + 22 km)

1 799 000 zł266 m² 6 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Na sprzedaż luksusowy dom parterowy w Gniewomirowicach Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość dom parterowy premium wybudowany na podstawie projektu Willa Parterowa 2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stary Łom

Stary Łom,dolnośląskie

178 000 zł140 m² 1 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Studnia oraz woda miejska. Dom wraz z zabudową, piwnica, ogród (sad), garaż, atrakcyjne położenie blisko lasu. Dom mieści się na działce 1 hektar. Możliwość dokupienia działki.

Zamknij
+0 km

Kupię